Jak parzyć?

Instrukcje "krok po kroku"

Lubisz dobrą kawę, a nie masz ekspresu? To żaden problem.
Poznaj proste i sprawdzone sposoby parzenia pysznej kawy w domu, biurze lub podróży.

parzenie kawy w kawiarce

Jak parzyć kawę w kawiarce?

Kawiarka to jeden z najpopularniejszych domowych sposobów na kawę. Ale większość osób popełnia przynajmniej dwa błędy przy parzeniu, przez co ich kawa jest smolista, przegotowana i ma popiołowy posmak. Zobacz, jak ich uniknąć i parzyć naprawdę doskonałą kawę w kawiarce.

jak parzyć instrukcja

Jak parzyć kawę sypaną?

Parzonka to najprostszy sposób przygotowania kawy. Nie potrzebujesz żadnych sprzętów! Dlatego  testerzy kawy na całym świecie oceniają ziarna dokładnie w taki sposób – poprzez zalanie zmielonej kawy gorącą wodą. Ale mają kilka trików. Poznaj je i parz zdecydowanie lepszą kawę w domu.

jak parzyć instrukcja

Jak parzyć kawę we frenchpressie?

Jeśli przeszkadzają Ci fusy w kawie sypanej, ale nie chcesz inwestować w drogi sprzęt, frenchpress jest dla Ciebie. Możesz w nim zaparzyć kawę albo ubić podgrzane mleko. Poznaj najlepszą metodę parzenia we frenchpressie i ciesz się całym bogactwem dobrych kawy.

kawa ziarnista do domu

Jak polepszyć jakość domowej kawy?

Wybór dobrej kawy to podstawa. Ale kiedy już ją kupisz, sprawdź, czy wszystko inne robisz poprawnie. Czy dobrej wody używasz, czy znasz optymalne proporcje i dobrze mielisz kawę? Przeczytaj i zwiększ jakość swojej kawy nawet o 100%!

a ty jak to robisz?

Nie ma tu instrukcji, która Cię interesuje?
Zgłoś pomysł na kolejną!

Wymagana zgoda