Kawa specjalnie dla Ciebie

To wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych ludzi. Takich, którzy już wielokrotnie przekonali się, że mają inny gust i oczekiwania niż większość ludzi. Dlatego wolą nie używać rzeczy produkowanych masowo. Wiedzą, że się rozczarują. Jeśli też tak masz, to totalnie personalizowany dobór kawy jest dla Ciebie.

Ale jest jeszcze jeden warunek.

Musisz mieć dobry sprzęt do parzenia kawy. Któryś z najwyższych modeli automatycznych ekspresów ciśnieniowych lub ekspres kolbowy z możliwością zmiany parametrów parzenia. Plus młynek do espresso. Jeśli ekspres przelewowy, to z młynkiem pozwalającym na regulację grubości mielenia. Bez odpowiedniego wyposażenia prawdopodobnie nie uda Ci się wydobyć pełnego potencjału takiej wyjątkowej kawy – np. zamiast orzeźwiającego owocowego posmaku wyjdzie Ci nieprzyjemna kwaśność, a zamiast czekoladowych nut zwykła gorycz.

Jeśli lubisz wyjątkowe rzeczy i masz wyjątkowy sprzęt – czytaj dalej.

Jeśli natomiast masz standardowy sprzęt, to nadal możesz cieszyć się smakiem dobrej kawy. Nie ma co inwestować w  specjalny dobór kawy. Zwłaszcza, że w delikatesach znajdziesz ziarna o różnych profilach smakowych, do różnych sprzętów.

To co? Idziemy do konkretów? Wspaniale.

Przeprowadzę Cię punkt po punkcie po całej ścieżce wybierania/tworzenia Twojej kawy.

Jak to działa?

1. Wysyłasz do mnie mejla, a zwrotnie dostajesz link do tajnej ankiety oraz wycenę.
2. Po otrzymaniu wypełnionej ankiety i płatności wysyłam Ci trzy próbki, żebyśmy się dobrze skalibrowali.
3. Na podstawie wybranej przez Ciebie próbki zaczynam poszukiwanie/tworzenie kawy dla Ciebie.
3. Dostajesz swoją kawę jakości premium/specialty, delektujesz się nią i dajesz mi znać, czy spełniła wszystkie Twoje oczekiwania.
– Jeśli od razu trafiliśmy idealnie w Twój gust, profil kawy zostaje zapisany w bazie – dopóki dane ziarno jest dostępne na rynku, możesz zamówić kolejną paczkę (niektóre kawy naprawdę wysokiej jakości są do kupienia jedynie sezonowo).
– Jeśli zechcesz jeszcze pokombinować, to na podstawie Twojej informacji zwrotnej dokonujemy modyfikacji w profilu kawy.

A ile to kosztuje?

Koszt 1 kilograma kawy wyselekcjonowanej lub stworzonej specjalnie dla Ciebie mieści się w przedziale 149-169 zł. Czyli standardowych cen dla kaw specialty. Działam na małą skalę, takie zabawy mnie cieszą i lubię poznawać gusty klientów, więc mogę sobie pozwolić tu na działanie z minimalną marżą.
Ale z czasem ta cena pewnie wzrośnie.

Gwarancja satysfakcji

Na koniec najlepsze! Jeśli kawa nie spełni Twoich oczekiwań, to wymienię Ci ją na inną w tej samej gramaturze – z mojej aktualnej oferty. Trochę ryzykuję. Ale wierzę w swoje kawy i swoją ankietę do badania Twojego gustu.

Bonusy

Oprócz kilograma kawy wybranej/stworzonej specjalnie dla Ciebie dostajesz ode mnie:

  • trzy darmowe próbki
  • autorskie materiały edukacyjne do pogłębienia wiedzy o kawie
  • zestaw wskazówek, które pomogą Ci parzyć lepszą kawę w domu
    Wartość bonusów: 130,00 zł

Żeby to wszystko miało sens i miało wysoką jakość, mogę zrealizować taką usługę dla maksymalnie 6 osób naraz. Dlatego jeśli chcesz z niej skorzystać, to zrób to od razu. Nic nie ryzykujesz – dostajesz cenę jak za zwykłą kawę specialty ze standardowej oferty, a do tego masz gwarancję satysfakcji. A zyskujesz status kawowego VIPa.

Co powiesz na 10% rabatu dla szybko podejmujących decyzję?