Klub Dobrej Kawy

Kawa specjalnie dla Ciebie

Mam ekstra propozycję. Serio.

Znamy się już dobrze, przynajmniej kawowo – wiem, co lubisz i w czym parzysz kawę. Masz swoje ulubione smaki i jednocześnie chętnie próbujesz nowych. Ale nie w ciemno – zwykle prosisz o dobranie czegoś w Twoim guście.

Tyle że stała oferta jest ograniczona, więc z czasem wybór masz coraz mniejszy. Nie mogę jej ciągle poszerzać, bo zbyt duża paraliżuje tych licznych klientów, którzy chcą szybko znaleźć „zwykłą kawę”. A też im więcej kaw, tym większe ryzyko, że będą się starzały na półce. Czyli bez sensu.

Wymyśliłam, jak to rozwiązać!

Zapraszam Cię do ekskluzywnego klubu kawowego. To niewielka grupa miłośników kawy, którzy będą mieli dostęp do ziaren „spod lady”, dobranych do ich gustów i wypalonych na zamówienie. A do tego każdy będzie miał własną etykietę! Bez „opłat członkowskich” i bez długoterminowych zobowiązań.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Jeśli tak, czytaj dalej i poznaj szczegóły.

Co zyskujesz?

Jest tego wiele, naprawdę!

Dostęp do kaw spoza oferty

Nadal możesz zamawiać ulubione kawy ze standardowej oferty, ale zyskujesz możliwość próbowania ciągle nowych kaw dopasowanych do Twojego gustu. Co miesiąc będę proponowała 3 nowe ziarna, wybrane na podstawie Waszych wcześniejszych zamówień.

Dowolna ilość

Do wyboru masz różne gramatury: 250g, 500g i 1kg. Albo ich wielokrotność.

Zamawianie w dogodny sposób

Zamówienie możesz złożyć w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – mejlem, telefonicznie, smsem, przez Messengera. A jeśli w danym miesiącu wybierasz tylko kawy ze stałej oferty – również przez sklep.

Gwarantowana bezpłatna dostawa do paczkomatu (>120 zł)

To, co jest czasową ofertą dla wszystkich Klientów, dla Ciebie będzie na stałe, niezależnie od prognozowanego wzrostu opłat za przesyłki.

Ekstremalna świeżość

Kawy będą wypalane w większości na nasze zamówienie. Dostaniesz je nie później niż 7-9 dni po wypaleniu, czyli na początku ich smakowego optimum. Kawa do dwóch tygodni od wypalenia „odgazowuje się”, czyli uwalnia resztki dwutlenku węgla zgromadzonego w ziarnach podczas wypalania. Dlatego przez pierwszy tydzień lepiej pozwolić jej odpoczywać niż ją spożywać.

Konsultacje

Jestem też do Twojej dyspozycji w każdej kawowej sprawie – jeśli chcesz skonsultować wybór kawy, masz pytanie dotyczące zaparzania, szukasz kawy na prezent albo przymierzasz się do kupna nowego sprzętu. Podobnie jak przy zamawianiu kawy, możemy się kontaktować w dowolny sposób.

Przecieki

Pierwsza/pierwszy dowiesz się, że kończy się dana kawa ze stałej oferty. Albo że planuję wprowadzenie nowej. Klubowicze będą mieli pierwszeństwo w zamawianiu kaw z krótkich serii albo tych już kończących się.

Personalizowana etykieta

Każda zamówiona przez Ciebie klubowa kawa będzie miała na etykiecie Twoje imię i krótki opis Twojego gustu kawowego.

Gdzie jest haczyk?

Zwykle takie oferty klubowe to pułapka na ludzi – żeby wyciągać od nich więcej pieniędzy, przez dłuższy czas. Możliwe więc, że zapaliła Ci się czerwona lampka w głowie.

Czy muszę zobowiązać się do zamawiania przez określony czas? Nie, nie musisz.

To może do zakupów za określoną kwotę miesięcznie? Nie, tego też nie oczekuję.

No to gdzie jest haczyk? Bo przecież musi być.

Kruczków nie ma. Jedynym ograniczeniem jest składanie zamówień w określonym terminie. Tak, żebym sprawnie zamówiła, a potem rozesłała jak najświeższą kawę do klubowiczów.

A dzięki tej świeżości możesz zamówić więcej kawy, bo masz pewność, że wypijesz ją w jej najlepszym przedziale smakowym (do 6 miesięcy w przypadku espresso i 4 w przypadku kaw przelewowych).

Jak to działa?

Bardzo prosto.

  • Do 20-go każdego miesiąca wysyłam Ci propozycję kaw wraz z moimi sugestiami.
  • Do 25-go składasz zamówienie w dogodny dla Ciebie sposób.
  • Zamówienie opłacasz z góry lub po otrzymaniu przesyłki – jak Ci wygodnie.
  • Zbiorcze zamówienie przekazuję do palarni, która większość kaw wypali specjalnie dla nas.
  • Najpóźniej 30-go wysyłam wszystkie paczki.

W przypadku miesięcy z długimi weekendami, Świętami itp. harmonogram może wyglądać nieco inaczej. Ale zawsze z wyprzedzeniem Cię o tym poinformuję.

Na razie będę Was informować o nowościach i terminie składania zamówień mejlowo. A jeśli pojawi się taka potrzeba, to możemy też założyć zamkniętą grupę na FB.

Czy każdy może dołączyć do Klubu Dobrej Kawy?

Nie. Klub jest –  nie bójmy się tego słowa – ekskluzywną propozycją.
Dostępną dla stałych Klientów, którzy dokonali wcześniej przynajmniej 3 zróżnicowanych zamówień.

Zależy mi na tym z dwóch powodów.

Po pierwsze, w ten sposób dostaniecie lepiej dobrane propozycje kaw spoza oferty. Jeśli ktoś już u mnie zamawiał kawę, to wiem, co wybiera, do czego wrócił, a co mniej mu smakowało. Mamy też już wspólny język kawowy – jeśli piszę o nutach czekoladowych albo czerwonych owocach, to wiesz, czego się po tych sformułowaniach spodziewać.

Po drugie, to kwestia logistyki. Im mniejsze grupa, tym większa pewność, że wszystko będzie sprawnie działało, a nasz kontakt pozostanie naprawdę spersonalizowany.

Dlatego w pilotażowym etapie chcę przyjąć maksymalnie 10 osób do Klubu i zacząć od kaw do ekspresu ciśnieniowego/kawiarki. A potem – jeśli wszystko będzie już dobrze działało – stopniowo powiększać grupę i wprowadzić kawy przelewowe.

Jak skorzystać z propozycji?

Po prostu daj znać, że jesteś zainteresowana/zainteresowany. Wyślij mejla na: [email protected]

Dorzuć, proszę, dopisek* „Wyrażam zgodę na otrzymywanie propozycji kaw spoza oferty oraz innych informacji klubowych”.

*Lecą z nami prawnicy, więc jeśli ten dopisek powinien wyglądać inaczej, dajcie znać.

Czy powiesz mi TAK?

To ten moment. Czas na decyzję.

Startujemy w lutym! Najpóźniej 20-go dostaniesz pierwsze propozycje kaw spoza oferty.

Na tapecie mam teraz kilkanaście kaw do testowania i wszystkie są genialne! Ale wyłania się już paru faworytów dopasowanych do Waszych preferencji. Będzie ciekawie, obiecuję.

To co? Jakieś pytania, czy od razu dołączasz?
W obu przypadkach pisz śmiało: [email protected]


Najczęściej zadawane pytania

Ile będą kosztowały kawy?
Kawy będą w podobnych cenach do tych ze stałej oferty. Jeśli ziarno będzie wyjątkowe, mogą być nieco droższe. Ale zawsze będzie do wyboru kawa o dobrym stosunku ceny do jakości.
A jeśli kawa mi wyjątkowo zasmakuje, czy mogę ją zamówić ponownie?
Tak. Będę ją dla Ciebie sprowadzać, dopóki będzie dostępna w palarni. W takim przypadku minimum logistyczne to 0,5 kg. Nie gwarantuję też, że będzie wypalona specjalnie na Twoje zamówienie – ale na pewno nie będzie miała więcej niż 2-3 tygodnie od daty palenia.
Jak często muszę zamawiać kawę, żeby pozostać w Klubie?
Nie wymagam żadnych minimalnych zamówień. Ale też nie chcę martwych dusz. Jeśli nie będziesz korzystać z propozycji, to grzecznie zapytam, czy na pewno mam Ci dalej spamować skrzynkę co miesiąc. Bo może się okazać, że ta formuła jednak nie jest dla Ciebie.
Ale generalnie bez spinki i rygoryzmu.