klub dobrej kawy

Zyskaj dostęp do ziaren spod lady

KAWA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Mam propozycję. Znamy się już trochę, przynajmniej kawowo – wiem, co lubisz i w czym parzysz kawę. Masz swoje ulubione smaki i jednocześnie chętnie próbujesz nowych. Ale nie w ciemno – zwykle prosisz o dobranie czegoś w Twoim guście. Stała oferta jest jednak ograniczona, więc z czasem masz coraz mniejszy wybór.

Na szczęście jest rozwiązanie!

Zapraszam Cię do klubu kawowego. To niewielka grupa miłośników kawy, którzy będą mieli dostęp do ziaren „spod lady”, dobranych do ich gustów i wypalonych na zamówienie. Bez „opłat członkowskich” i bez zobowiązań.

Zainteresowana? Zainteresowany? Jeśli tak, czytaj dalej i poznaj szczegóły.

Co zyskujesz?

Dostęp do kaw spoza oferty
Nadal możesz zamawiać ulubione kawy ze standardowej oferty, ale zyskujesz możliwość próbowania ciągle nowych kaw dopasowanych do Twojego gustu. Co miesiąc będę proponowała 3 nowe ziarna, wybrane na podstawie Waszych wcześniejszych zamówień.

Kawa zawsze na czas
Nie musisz pamiętać o zamówieniu kawy – to ja będę Ci o tym przypominać.

Dowolna ilość
Do wyboru masz różne gramatury: 250g, 500g i 1kg. Albo ich wielokrotność.

Zamawianie w dogodny sposób
Klubowicze dostaną link do strony sklepowej niewidocznej dla innych, na której będą kawy spoza oferty. Ale możesz też zamawiać mejlem lub przez messengera.

Gwarantowana bezpłatna dostawa do paczkomatu (>120 zł)
To, co jest czasową ofertą dla wszystkich Klientów, dla Ciebie będzie na stałe.

Ekstremalna świeżość
Kawy będą wypalane w większości na nasze zamówienie. Dostaniesz je nie później niż tydzień po wypaleniu, czyli na początku ich smakowego optimum.

Konsultacje
Jestem też do Twojej dyspozycji w każdej kawowej sprawie – jeśli chcesz skonsultować wybór kawy, masz pytanie dotyczące zaparzania, szukasz kawy na prezent albo przymierzasz się do kupna nowego sprzętu.

Gdzie jest haczyk?

Zwykle takie oferty klubowe to pułapka na ludzi – żeby wyciągać od nich więcej pieniędzy, przez dłuższy czas. Możliwe więc, że zapaliła Ci się czerwona lampka w głowie.

Czy muszę zobowiązać się do zamawiania przez określony czas? Nie, nie musisz.

To może do zakupów za określoną kwotę miesięcznie? Nie, tego też nie oczekuję.

No to gdzie jest haczyk? Bo przecież musi być.

Kruczków nie ma. Jedynym ograniczeniem jest składanie zamówień w określonym terminie. Tak, żebym sprawnie zamówiła, a potem rozesłała jak najświeższą kawę do klubowiczów.

A dzięki tej świeżości możesz zamówić więcej kawy, bo masz pewność, że wypijesz ją w jej najlepszym przedziale smakowym (do 6 miesięcy od wypalenia).

Jak to działa? 

Bardzo prosto!

Do 20. każdego miesiąca wysyłam propozycje kaw. Masz pięć dni na dokonanie wyboru i złożenie zamówienia (dowolną drogą). Zbiorcze zamówienie przekazuję do palarni. A najpóźniej ostatniego dnia miesiąca rozsyłam paczki.

W przypadku miesięcy z długimi weekendami, świętami lub urlopem harmonogram może wyglądać nieco inaczej. Ale zawsze z wyprzedzeniem Cię o tym poinformuję.

O nowościach i terminie składania zamówień będę informować mejlowo. 

Czy każdy może dołączyć do Klubu Dobrej Kawy?

Nie. Klub jest –  nie bójmy się tego słowa – ekskluzywną propozycją.
Dostępną dla stałych Klientów, którzy dokonali wcześniej przynajmniej 3 zróżnicowanych zamówień.

Zależy mi na tym z dwóch powodów.

Po pierwsze, w ten sposób dostaniecie lepiej dobrane propozycje kaw spoza oferty. Jeśli ktoś już u mnie zamawiał kawę, to wiem, co wybiera, do czego wrócił, a co mniej mu smakowało. Mamy też już wspólny język kawowy – jeśli piszę o nutach czekoladowych albo czerwonych owocach, to wiesz, czego się po tych sformułowaniach spodziewać.

Po drugie, to kwestia logistyki. Im mniejsza grupa, tym większa pewność, że wszystko będzie sprawnie działało, a nasz kontakt pozostanie naprawdę spersonalizowany.

Jak skorzystać z propozycji?

Po prostu daj znać, że jesteś zainteresowana/zainteresowany. Wyślij mejla na: [email protected]

Dorzuć, proszę, dopisek „Wyrażam zgodę na otrzymywanie propozycji kaw spoza oferty oraz innych informacji klubowych”.