Wiadomości Kawowe prosto do Twojej skrzynki!

Tak jak Ty lubię dobrą kawę. Ale jeszcze bardziej cenię długotrwałe relacje. Pomyślałam więc, że mogłabym wpadać od czasu do czasu do Twojej skrzynki pocztowej – żeby pogadać przy kubku dobrej kawy. Zgodzisz się?

Czym są Kawowe Wiadomości?

To coś o kawie i coś do kawy.

Z jednej strony chcę się z Tobą dzielić moją wiedzą o kawie – jej parzeniu, historii, uprawie, właściwościach zdrowotnych oraz nowościach z kawowej branży. To fascynujące tematy!

Ale jest coś ważniejszego. Kawa kojarzy mi się przede wszystkim z relacjami. Dlatego chcę być z Tobą w stałym kontakcie. Opowiedzieć, co u mnie. Podzielić się ciekawymi odkryciami albo inspiracjami, niekoniecznie tylko kawowymi.

Technicznie rzecz biorąc, to newsletter. Ale autorski i osobisty.

Skąd pomysł?

Jak być może wiesz z zakładki “O mnie”, kawą zajmuję się na małą skalę. Celowo. Zależy mi, żeby być blisko ludzi, którzy zaopatrują się u mnie. A bliskość bierze się z regularności kontaktów.

Jak często będzie wysyłka?

Chciałabym odezwać się mniej więcej raz na dwa tygodnie. Ale najważniejsze, żeby to było prawdziwe i niewymuszone. Spotkanie, a nie zadanie do wykonania. Może więc zdarzyć się jakaś dłuższa przerwa. Jak to w życiu.

Aha! Oczywiście nie będę Cię zasypywać reklamami. Najwyżej czasem zaoferuję prezent (np. atrakcyjny kupon rabatowy).

To co? Mogę do Ciebie zaglądać?

Jeśli tak, to napisz, pod jakim adresem mam Cię odwiedzać.

 

Skomentuj