Najwyższe standardy i niezawodność technologiczna. Nieograniczona swoboda i indywidualizm designu.

WYBRANE CECHY I  PRZEWAGI:

●Multibojler – bojler pary i bojler do każdej z grup (2,3) o pojemności 0,8 litra każdy z termo syfonem (dzięki odpowiedniej geometrii), zapewniający dodatkową ekstremalną stabilność temperaturową i wsparcie dla elektronicznego systemu PID.
●Woda do bojlerów na grupach doprowadzana jest przez potężny wymiennik ciepła w bojlerze głównym z dodatkowym przejściem przez termoblok dodatkowo stabilizujący temperaturę wody, tak by w żaden sposób nie zakłócała docelowej temperatury utrzymywanej w bojlerach kawowych. Dodatkowo woda z bojlera grupy nie wypływa bezpośrednio, ale przechodzi przez pętlę dodatkowo stabilizując temp.)
Dwie temperatury w wylewce gorącej wody. Gorąca bezpośrednio z bojlera i ciepła z mieszalnika.
●Stworzony ze stali 316L – najbardziej odpornej na działanie wody, dużo wytrzymalszej niż konkurencja, co gwarantuje długowieczność i szczelność bojlerów i całego układu.
●Regulowana wysokość kratki ociekowej.
Membranowe prysznice i niezwykle długowieczny, precyzyjny blok dyspersyjny z polimerów, neutralny temperaturowo (woda nie traci temperatury w kontakcie, a po ekstrakcji, olejki i tłuszcze nie zapiekają się, co pozwala zachować czystość).
●Osobna zewnętrzna pompa dla każdej z grup umożliwiająca precyzyjne ustawienie ciśnienia dla każdej z grup osobno.
●Pierwszy ekspres wykonany w całości ze stali nierdzewnej.
●Wskaźnik pokazuje ciśnienie w kolbie, nie ciśnienie pompy.
●Najszersza gama dostępnej customizacji.
●Dysza do spieniania uruchamiana pedałem