Marzena Wiśniak

Kawiarnie to dla niej najcudowniejsze miejsca na świecie. Ale dzięki doświadczeniu zarządczemu w instytucjach z wielomilionowymi budżetami oraz studiom doktoranckim z zarządzania nie ma wątpliwości, że kawiarnie to również organizacje – pasja musi się tu spotkać ze zdrowym rozsądkiem. Bliska jest jej filozofia Lean Management.

Odpowiada u nas za działkę biznesową – konsultacje dla osób planujących otworzyć własną kawiarnię, blog dotyczący prowadzenia kawiarni oraz doradztwo biznesowe dla osób planujących działalność w sektorze kawowym.

Jako współautorka dwóch bestsellerowych książek dotyczących skutecznej edukacji (wydanych przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne i Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne) zajmuje się w Uniwersytecie również organizacją szkoleń i opracowaniem materiałów edukacyjnych.

Do świata kawy trafiła dzięki udziałowi w szkoleniu baristycznym prowadzonym przez Michała Sobolewskiego. Stało się ono pierwszym krokiem do współprowadzenia kawiarni, a potem otwarcia kolejnej.

Marzena jest również dyplomowanym coachem. A ponieważ sama przeszła drogę z bezpiecznego etatu do pełnego wyzwań losu „przedsiębiorcy kawowego” to służy również wsparciem coachingowym i doradczym dla osób, które chciałyby „rzucić to wszystko i założyć kawiarnię/palarnię”.

Umów się na bezpłatną konsultację: tel. 884-330-036.