Własna kawiarnia? Pomożemy!

Marzysz o własnej kawiarni, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Przeraża Cię remont, Sanepid albo nie wiesz, ile to kosztuje? Spokojnie, pomożemy.

Ale najpierw zachęcimy Cię do sprawdzenia, czy NAPRAWDĘ chcesz pójść za tym marzeniem. Tak, żebyś świadomie podjął/podjęła tę decyzję i dopiero zainwestował/a niemałe przecież pieniądze.

Jeśli się zdecydujesz, to przeprowadzimy Cię przez wszystkie kroki tej skomplikowanej operacji. Pomożemy opracować koncept, skosztorysować i zaplanować inwestycję, przygotować lokal, dobrać odpowiedni sprzęt i wyposażenie oraz opracować rentowne menu. Uchronimy Cię przed niepotrzebnymi wydatkami. Podpowiemy, jak monitorować kondycję finansową kawiarni. Nauczymy Ciebie i Twój zespół robić najlepszą kawę w okolicy.

Jeśli zdecydujesz, że to nie dla Ciebie, albo nie ten moment, to zainspirujemy Cię, jak inaczej zrealizować kawowe pasje.

Jak to działa?

Na ten moment są 2 sposoby:

  1. Indywidualne doradztwo gwarantujące naszą obecność na wszystkich etapach uruchamiania kawiarni;
  2. Zamówienie szkolenia baristycznego PLUS połączonego z modułem biznesowym (wiedza biznesowa w pigułce + materiały + 3 konsultacje poszkoleniowe);

Na początek zachęcamy do darmowej konsultacji: napisz i zostaw swój numer.

Wkrótce dostępny będzie też kurs on-line przeprowadzający przez cały proces otwierania własnej kawiarni i pierwsze miesiące rozruchu. Jeśli chcesz zapisać się na listę oczekujących na kurs i zyskać co najmniej 10% zniżki, napisz do nas.